co bude ]   [ co bylo ]   [ oddíl ]     [ jiné ]    [ chat ]
Vítejte na webových stránkách nejen MTBO teamu ASA Turnov.

Sobota, 15.12.2018

- new -
příspěvek
na chatu:
   
 • ... • Pořádáme 1. závod českého poháru MTBO

  10. - 11. 5. 2003

 • Velké Hamry (stejné místo jako mistroství evropy 2000)

 • Jak to každý zná z ostatních víkendových MTBO závodů. V sobotu 1. závod pak večerní akce a jako tečka 2. závod v neděli. Prostě tak jak by to mělo vypadat na bikách...... Ale pozor!!!!! Haty domlouvá večerní pozdvižení nálady pomocí kapely ALIBI ROCK. Ta by vám všem měla připomenout, jak vypadaly pravý orienťáky když se to večer neflákalo!

  24 hodin MTB

  červen 2003

  9. ročník extrémního MTB maratónu budou jako obvykle budou pořádat ASÁci společně se Sdružením J24.

  Tak už se to zase blíží, přípravy v plném proudu, velké plány-tak to vidím já. Trošku závidím borcům, co se už rozhodli nebo rozhodují do toho letos jít. Doufám, že se zas mezi ně někdy vrátím. Najíždět kilometry, ať je tělo zvyklý na to, že se kolo stane na 24 hodin jeho součástí. Trocha strachu, nervozity a malinko nedůvěry v sebe, jestli na to vůbec mám. Vymýšlení nejlepší strategie střídání, co jíst, čím svítit, jak odpočívat. Do poslední chvíle odkládání konečného rozhodnutí a pak se slovy "nějak to dopadne, hlavně přežít" se postavit na start.

  Rumunsko 2003

  začátek července

  Akce ... bajkováni a jeskyně v Rumunsku. Kdo bere auto? Hlaste se kdo půjčí vozidlo.

  Kamčatka 2003

  konec srpna

  Probíhají plány a přípravy na expedici Kamčatka 2003. Předběžný rozpočet vychází na 27 tis. včetně letenky. Takže kdo bude mít zájem a připojit se ke skupině (Havils, Ladis, Drbi, Hatti) bude vítán. Množstevní sleva na letenku se počítá od 6-ti členné skupiny. Letenka vyjde na cca 17 tis., se slevou 15 tis. Program je v základních rysech jasnej - Oťukávání a družba s domorodcema a nějakej ten trek pod vulkán, výstup na sopku, svačinka a sestup.

  Prozkoumejte informace na netu, ať vám stoupne chuť. Pro další info mailujte Havlisovi na havlis@email.cz

  Kromě toho by se samozřejmě hodilo sehnat nějaký hodný sponzory.

  Prasečí čumáček

  1.10.2003

  Tentokrát na Ahojce v Jizerkách... Info Hatty - mob: 603 590 560

  TURMAN 2003

  podzim 2003

  15.listopadu (sobota)se koná již tradiční akce Turman! Letošní 3. ročník se bude startova v 13 hodin v lyžařském areálu Struhy u Turnova. Žádnej stach z extrému nikdo mít nemusí - 300m od místa startu je Turnovská nemocnice. Po doběhnutí posledního borce se všichni budeme pomalu přemisťovat do nedalekých Přáslavic (u Sedmihorek), kde proběhne vyhlášení vítězů a následá skupinová terapie s pomocí mírných donucovacích prostředků mísního výčepního.